Jeżeli wciąż nie wiemy, jak nie wiemy, jak spędzić zbliżające się wielkimi krokami wakacje, to istnieje ku temu sporo możliwości. Wyprawa w góry, nad morze czy też wycieczka po Mazurach, Krainie Wielkich Jezior i innych regionach Polski. Warto też pamiętać, że z każdym rokiem poszerza się oferta dostępnym sportów, w tym sportów wodnych, które można uprawiać także na specjalnych obszarach, jak Wake Park.

Dyscyplina, która cieszy się sporą popularnością już od kilku lat, z powodzeniem zastępując windsurfing czy nurkowanie, jest wakeboarding. Dyscyplina, w której uczestnik zabawy trzyma linę umocowaną do łodzi, nogi opierając na desce. Takie zabawy można organizować nawet na małych jeziorach czy rzekach, dlatego też tak często jest elementem imprez integracyjnych.

Wake board to rodzaj sportu wyczynowego, do którego nie trzeba dużych ilości sprzętu ani kosztownych przygotowań. Wystarczy posiadać linę, łódź oraz deskę, na której będzie można płynąć w czasie ciągnięcia za pojazdem. To ciekawa atrakcja i dużo zabawy dla wszystkich uczestników, mogących na własnej skórze zobaczyć, jak wyzwalający potrafi być wiatr i woda w odpowiedniej kombinacji.