Poszerzanie granic Unii Europejskiej wiąże się z odkrywaniem i proponowaniem nowych możliwości podróżowania za granicę. Dzięki stale powiększającej się ofercie, jaką przygotowują firmy lotnicze, większość pasażerów ma okazję nie tylko zwiedzić pobliskie duże miasta, ale też odbyć wycieczkę na trasie Kraków Majorka. Są one bardzo atrakcyjną alternatywą dla lokalnych podróży do sąsiednich krajów, w których to należało oczekiwać długie godziny, zanim miało się okazję do dotarcia do przewidywanego celu podróży.

Istnieje także lot Kraków Cagliari albo też inne bardziej egzotyczne połączenia, które z całą pewnością skuszą nie jednego amatora podróży po całym świecie. Jeżeli tylko istnieje ku temu okazja, mogą oni z dużym powodzeniem wybrać się z jednego końca na drugi bez większych trudności. Tego rodzaju propozycje to doskonała okazja.

Podobnie jak loty Kraków Paryż, które zjednują sobie coraz większe grono sympatyków. Miasto, które posiada wiele zabytkowych miejsc, opowieści do opowiedzenia, historii, którymi mogłoby się podzielić, tajemnic, które chciałoby ujawnić. Wszystkie możliwości znajdują się na wyciągnięcie ręki.